createch_logo

5 - 6 Mart 2019

09:30 - 16:30

Kütüphane Gösteri Merkezi

5 - 6 Mart 2019 tarihlerinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsünde gerçekleşecek olan etkinliğimizle ilke edindiğimiz yenilikçilik alanındaki farkındalığı bir adım öteye taşımayı hedefliyoruz.

Yer

İYTE Gösteri Merkezi

Tarih

5 - 6 Mart 2019

Düzenleyen

İYTE İnovasyon TopluluğuNedir?

Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan CreaTech+, yenilikçilik alanında farkındalık kazandırmayı ve öğrenci-şirket buluşmasını sağlamayı amaçlayan bir etkinliktir. Bu buluşmada şirketleri ve öğrencileri birleştirecek ortak bir platform oluşturmak, öğrenci arkadaşlarımıza girişimcilik ruhunu aşılamak, olası fikir ve projeler için değerlendirme ortamı yaratmak ve sektör hakkında öğrenci arkadaşlarımızın bilgi sahibi olmasını sağlamak temel hedeflerimizdir. Enstitümüz bünyesinde bulunan öğrencilerin yanı sıra ulusal çapta orta öğretim, lisans ve lisansüstü öğrencilerine hitap eden CreaTech+, teknoloji ve inovasyon alanındaki gelişmeleri temel alan workshop, seminer,paneller ve “Nasıl yaptım?” sunumlarından oluşur. Girişimci arkadaşlarımızın projelerini dinlemek; sektörde kullanılmış, kullanılan ve halen geliştirilen inovatif projeler hakkında bilgi edinmek ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin standlarına göz atıp akıllarındaki soru işaretlerini gidermek isteyen tüm öğrenci, girişimci ve üretken arkadaşlarımızı içinde İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, İnovasyon Merkezi, Atmosfer Teknoloji Transfer Ofisi bulunduran kampüsümüze bekliyoruz.

5 Mart - Salı 6 Mart - Çarşamba
09.30 - Açılış Konuşmaları 09.30 - Umut Yıldız [Uzay Telekomünikasyon Mühendisi, NASA]
09.55 - Emrah Kaya [CEO, Youth & Youth Store] 09.55 - Umut Yıldız [Uzay Telekomünikasyon Mühendisi, NASA]
10.30 - Cengiz Üzün [CEO, Ampersand Akademi] 10.20 - Derya İren [Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 Pazarlama Müdürü, Siemens]
11.00 - Networking 11.05 - Networking
11.15 - Emre Kırbıyık [CEO, dugun.com] 11.20 - Ceyhan Güner [İnovasyon Lideri, Opet Fuchs]
11.45 - Feridun Tuncer [CEO, Baydöner] 12.00 - Öğle Arası
12.15 - Öğle Arası 13.00 - Kahoot
13.15 - Kahoot 13.15 - Emel Bilge Çınar [RTX Universitesi Program Temsilcisi, NVİDİA]
13.30 - Osman Can Özcanlı [OZPack], Pamir Yanık [Iyzico], Efe Kethüda [Flank Esports] 13.50 - Murat Merdin [CEO, MET İleri Teknoloji Sistemleri]
14.00 - Osman Can Özcanlı [OZPack], Pamir Yanık [Iyzico], Efe Kethüda [Flank Esports] 14.25 - Networking
14.30 - Networking 14.40 - Levent Dinçkal [Big Data Analytics Manager, Vodafone]
14.45 - Özüm İlter Demirci [İcra Kurulu Üyesi, EGİAD] 15.15 - Mehmet Emin Sandıklı [Dijital İnovasyon Uzmanı, THY]
15.15 - Eser Pala [Genel Müdür, Marla Engineering] 15.50 - Kapanış
15.45 - Kapanış

Destekçiler

Ana Sponsor
tekno

Altin Sponsor
inovaterm

Etkinlik Destekçimiz
girisimci

Gümüş Sponsor
egiad

Bronz Sponsor
opet

Etkinlik Özel Sponsorlarımız
fanuc met

Hizmet Sponsorları
subway ankara baristocrat kme flormar lucce thy uniball ohannes ozpack pinar rien roadrunner calipso

Medya Sponsorları
webtekno bilimsenligi sdn tamindir youthall

İYTE İnovasyon Topluluğu

İYTE İnovasyon Topluluğu, okulumuz İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde kurulmuş olan kendisine inovasyonu ilke edinmiş ve yenilikçi fikirleri hedef alan bir topluluktur. Topluluğumuzda sürekli yenilik esaslı; daha aktif, etkili ve profesyonel çalışma ana amaçtır. Bu doğrultuda da inovasyonu enstitümüzde temsil etmekteyiz.

Topluluğumuzun hedefi; enstitümüzde inovasyon kültürünü yaymak, benimsetmek ve yenilikçi fikirlere sahip bireyler yetiştirmek; fikirlere gerekli altyapıyı sağladıktan sonra bunları projeye dökmektir.

Bu amaçla Türkiye’de ilk kurulan inovasyon topluluğu olan topluluğumuz, okulumuz İYTE’de teknik eğitimler, seminer, konferans, teknik gezi, panel, fikir üretme toplantıları, şirket görüşmeleri ve teknik projeler gibi birçok etkinlik ve proje düzenlemekte; hangi sektör olursa olsun kendisine bir şeyler katmış bireyler yetiştirmekteyiz.


Bize Ulaşın

İYTE İnovasyon Topluluğu
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü
iyteinovasyon.com